Jurga: žingsniavimas man buvo atradimas - nesitikėjau tokio didelio energijos pliūpsnio ir kad bus taip smagu! Irena - puiki mokytoja, iš kurios galima išmokti ne tik žingsniavimo, bet taip pat pasisemti šilumos ir pozityvumo.
Jurgita: džiaugiuosi, kad vėl pradėjau sportuoti po 10 metų pertraukos. Šiaurietiškas ėjimas atnešė į mano gyvenimą daugiau judėjimo, gryno oro ir daug malonių pojūčių, tokių kaip miško kvapas po lietaus, snaigės, krentančios ant veido, šildanti pavasario saulutė. Akimirkos, kuriomis gali mėgautis žingsniuojant!
Lina: taip malonu iš aplinkinių sulaukti komplimentų: labai išgražėjai, sukūdai? Nors iš tiesų - tik pamirštos peršalimo ligos ir herpesas, pasitaisiusi nuotaika, savijauta ir laikysena :) Tad jei nemėgstate bėgiojimo ar aerobikos, jei ofise ar sporto salėje trūksta oro, išmėginkite šiaurietišką ėjimą, pamilsite jį kaip ir aš :) O ryžtui bent kiek susvyravus, jums pagelbės trenerė Irena, o jai, patikėkite, sunku pasakyti ne.
Algimantas: žingsniuojant šiaurietišku ėjimu ir jūra iki kelių!
Loreta: galvojau šiaurietiškas ėjimas - ne man, juk jau keletą metų turiu nuolatinį sporto klubo abonementą. Ačiū Irenai, pabandžiau ir dabar galiu pasakyti - šios veikos puikiai papildo vieną kitą. O laikysenos prasme šiaurietiškas ėjimas, apskritai, daro stebuklus!
Virginija: kai su Irena išbandžiau šiaurietišką ėjimą pasakiau sau: O, man tai tinka!, nors buvau įsitikinusi - sportas tai ne mano arkliukas. Tai du viename - laisvalaikio praleidimo būdas ir sportas. O svarbiausia tai, kad žingsniuoti gali bet kur ir bet kada.
Irena: šiaurietiškas ėjimas po sunkios darbo dienos padėjo išlaisvinti mintis, pasiekti vidinę harmoniją, o taip pat daugiau laiko praleisti smagioje draugijoje. Nors į pirmą užsiėmimą ėjau su baime, tačiau trenerės Irenos dėka, visos baimės išgaravo ir atradau tikrąjį šios sporto šakos grožį. Su nekantrumu laukiu naujų treniruočių.
Egidija: didelė padėka šypseną ir šilumą spinduliuojančiai, nuoširdžiai atsidavusiai savo pomėgiui, vadovei Irenai. Jos dėka gavome neįkainojamą dovaną sau - atradome šiaurietišką ėjimą bei naudą sveikatai, suderintą su malonumu būnant gamtoje. O svarbiausią - didžiulį kolektyvą!!!
Irena: žingsniuojam – su šypsena veide ir nuotaika gera, apdovanoti gryno oro ir gamtos grožio. Kasdien vis toliau ir gausiau. Džiugu, kad ši sveikatinimo ir aktyvaus laisvalaikio veikla vis labiau populiarėja.
Dalytė: man mūsų žygiai – vertybė. Tai ne tik išėjimas iš namų, pabėgimas nuo kasdienės rutinos, bet ir malonus bendravimas. Atsirado naujos pažintys, susidraugavom, dalinamės savaitgalio maršrutais, naujais receptais, organizuojamės, važiuojam. Gyvenam :)
Ligita: ėjimo kitaip mokymai buvo įdomus atradimas. Atrodo moki eiti, bet nemoki žingsniuoti… Kai pradedi jausti, kaip žingsniuoti taisyklingai, pajunti vispusišką naudą, supranti kodėl reikėjo ateiti išmokti ėjimo kitaip. Instruktorė Irena uždega savo energija, kiekvienai mūsų skiria daug laiko ir dėmesio.
Milutė: žingsniuojant mano ausis lepino upelio čiurlenimas, šakų traškesys, paukštelių giesmės. Vėjas šlamėjo medžių lapuose ir lengvai glostė rankas bei veidą. Atrodo, kad aš būčiau miško grybukas, žolelė ar vabaliukas.
Loreta: prasėdėjus visą dienas darbe, išjudėti tikrai nėra lengva. Būtent Irenos energija ir visa 8 žingsnių programa taip sudėliota, kad su kiekvienu žingsniu tai pavirsta vis didesniu malonumu. Žingsniuojant bendraminčių būryje joks oras nebaisus!
Vitalija: puikūs užsiėmimai kiekvienam, kas nori pajusti gaivinantį vėją ant Kernavės piliakalnių, po kojomis šlamančius rudeninius lapus Vingio parke, viliojančius Vilniaus žiburius sutemus. Labai džiaugiuosi, kad galiu dalyvauti 8 žingsnių išvykose bei užsiėmimuose, kuriuos organizuoja Irena, mūsų nuoširdi, rūpestinga, kvalifikuota ir užvedanti vadovė.
Eglė: puiki kompanija ir puikiais nuteikianti instruktorė Irena. Net nepastebi kaip nužingsniuoji 15000 žingsnių. Linkiu ir toliau tęsti šią sveikatos stiprinimo ir puikios nuotaikos iniciatyvą!
Laimutė: 8 žingsniai, daugiau nei taisyklingas žingsniavimas šiaurietišku žingsniu. Tai - gera savijauta, puiki nuotaika, bendravimas, nauji draugai, įspūdingos kelionės ir naudingai praleistas laikas. Ačiū Tau Irute !
Birutė: ėjimas kitaip puiki mankšta kūnui ir beribė atgaiva sielai. Ačiū, Irena, už suburtą nuostabiausią bendraminčių komandą!
Aldona: tiek nedaug - tik 8 žingsniai iki geros nuotaikos, pažvalėjusio žvilgsnio ir nuostabios draugijos su elegantiška, sportiška vadove Irena! Verta tai pažinti!
Raimonda: malonu prisiminti akimirkas, praleistas kartu su bendramintėmis. Šiais metais žingsniuojant atradau kitokią Lietuvą, su daugybe gražių pažintinių takų, nuostabiais piliakalniais ir upėmis ir nuo jų atsiveriančiais vaizdais. Ačiū Irenai ir 8 žingsnių komandai už fantastiškai praleistą laiką kartu.
Rima: šiaurietiškas ėjimas - fantastiška treniruotė gamtoje. Gamtos grožis ir metų laikų kaitos stebėjimas atpalaiduoja, padeda atsiriboti nuo kasdieninių rūpesčių. Svarbu tik žingsniuoti taisyklingai, o to išmokyti gali mūsų nuostabioji trenerė Irena.
Elena: nuostabu - šiaurietišku ėjimu gali užsiimti visur! mieste, parke, nuvažiavęs prie jūros ar nuvykęs į sodą. O kiek nuostabių pažintinių takų Vilniaus apylinkėse!