Kaip pasiruošti ėjimui?

Apranga
Tikrai nereikia specialios aprangos, puikiai tiks įprasta sportinė apranga, skirta aktyviam laisvalaikiui. Pagrindinis patarimas – neapsirenk pernelyg šiltai. Sparčiai paėjėjus su lazdomis, suaktyvėja medžiagų apykaita, kūnas sušyla.
Turėk galvos apdangalą, geriausiai tiks sportinė kepuraitė su snapeliu, kuri gelbės ir nuo kaitrios saulės, ir apsaugos nuo lengvo lietučio.  Lengva striukė pravers vėsesniu oru ar lynojant.

Avalynė
Svarbiausia, kad avalynė būtų patogi. Tiks bėgimui ar laisvalaikiui skirti sportiniai uždari bateliai – apsaugantys, kad aštrūs lazdų galai neužkabintų ir nesužalotų kojų.

Kokias lazdas įsigyti?
Atsakymas vienas: įsigyk tinkamas sau pagal ūgį, kokybiškas, žinomų ir patikimų gamintojų lazdas, kurios yra elastingesnės, tampresnės ir lengvesnės – kad ėjimas būtų patogesnis ir malonus.
Neskubėk, rinkis atsakingai, tai tavo pagrindinė ir svarbiausia investicija. Turėsi galimybę išbandyti skirtingų modelių lazdas – mokymų metu dalyvius aprūpinu vokiečių gamintojo „Leki” šiaurietiško ėjimo lazdomis. Patarsiu ir padėsiu išsirinkti tinkamas lazdas pagal tavo išsakytą poreikį.

Kiti naudingi patarimai
Po kelių užsiėmimų pajusi, kokia apranga tinkamiausia, kokia avalynė patogiausia – iš pradžių tikrai nereikia specialios investicijos, puikiai prisitaikysi jau turimą aprangą ir avalynę. Kai šiaurietiškas ėjimas taps tavo gyvenimo dalimi, suprasi, kad nėra blogo oro, svarbu tinkama apranga. Teisingai pasirinkus drabužius ir tinkamą avalynę, šiaurietišką ėjimą galima praktikuoti ištisus metus.

Užsiėmimų metu pečių juosta turi būti atpalaiduota, rankų mostai laisvi, taisyklinga kūno padėtis.
Kuprinė nereikalinga, užsiėmimų metu ji tik keltų diskomfortą pečių ir kaklo srityje, spaustų raumenis.
Visada turėk su savimi buteliuką vandens ir vaisių po užsiėmimo gliukozės kiekiui atstatyti.